Spēka zīmju sejas maska – Dzīvības ugunskurs

12.00

3 slāņu, mazgājama sejas mska ar elastīgām ausu cilpām un regulējamu izmēru. Ārējais materiāls: 100% poliesters, iekšējais materiāls: 100% kokvilna. Šis nav medicīniskas klases produkts. Tā efektivitāte aizsardzībā pret infekcijām nav pierādīta. Sejas maskas netiek pieņemtas atpakaļ vai apmainītas!

Zīmes apraksts (Atrodams arī iepakojuma aizmugurē):

Dieva, Māras svētība. Simbolizē kustību un dinamiku. Piesaista harmoniju, līdzsvaru, palīdz uzkrāt, saglabāt un aktivizēt dzīvības enerģiju.


Masku izgatavotājs: Vācu uzņēmums “Spreadshirt”.

 

SKU: FM001 Kategorijas:

Apraksts

Maskas izmērs: Pieaugušo, 13.5×20.5cm (AxB)

 

 

 

infoEkrānā redzamās krāsas var atšķirties no reālajām skatot attelus dažādos ekrānos un produkta reālās krāsas var atšķierties dažādos apgaismojumos. Šis nav medicīniskas klases produkts. Tā efektivitāte aizsardzībā pret infekcijām nav pierādīta. Sejas maskas netiek pieņemtas atpakaļ vai apmainītas! Māsku izmērs ir “Liels”, bet regulējot aizdares tām vajadzētu derēt visiem pieaugušajiem. Pēc mazgāšanas maskas mazliet saraujas un ir pieguļošākas.

Lai uzzinātu vairāk par iepirkšanās procedūru, noteikumiem un naudas atgriešanas iespējām skatiet Informācija par iepirkšanos zimjuspeks.lv

Papildu informācija

Svars 0.042 kg
Dimensijas 21 × 4 × 0.5 cm

Atsauksmes

Pašlaik nav atsauksmju.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.