Citas spēka zīmju pārdošanas vietas

Ērtākais veids, kā iegādāties spēka zīmju produkciju ir saņemot to pa pastu no www.zimjuspeks.lv, taču mūsu preces ir pārdošanā arī citviet:


ELKOR Gift Shop

Brīvības bulvāris 19, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Vairāk info www.elkor.lv

ELKOR Gift Shop veikalā tiek piedāvāti Latvijai raksturīgie suvenīri, amatnieku rokdarbi un mākslas priekšmeti. Šis ir lielākais suvenīru un dāvanu veikals Latvijā un tas dod iespēju ikvienam atrast kādu jauku dāvanu vai noderīgu lietu un Rīgas viesiem – pārvest mājās kādu jauku suvenīru no Latvijas. ELKOR Gift Shop veikalā Rīga iespējams nopirkt spēka zīmju rotas, piekariņus, auskarus, aproču pogas un piespraudes.


Etsy

Baltu spēka zīmju Etsy lapa

www.etsy.com/shop/BalticSignsofPower

Zimjuspeks.lv šobrīd ir pieejams tikai Latviešu valodā. Bet ja vēlaties ieteikt spēka zīmes kādam draugam vai paziņai ārzemēs, izmantojiet mūsu Etsy veikalu, kur arī pieejama daļa no mūsu precēm. Spēka zīmju Etsy veikals ir Angļu valodā un tāpat kā zimjuspeks.lv, tur piedāvājam piegādi pa pastu lielākajā daļā pasaules.

 

 


“MūsMāja” veikali Rīgā

Vecrīgā – Kalēju iela 7, Rīga, LV-1050;

Rīga Plaza – Mūkusalas Iela 71, Riga, LV-1004

Vairāk info MūsMāja facebook lapā

“MūsMāja” ir veikalu tīkls, kur Latvijas amatnieku, mājražotāju un mazo ražotāju radītie darbi satiekas ar pircēju. Tirdziņš, izstāde, prezentāciju, un pasākumu norises vieta. Abos “MūsMāja” veikalos Rīga iespējams arī nopirkt spēka zīmju rotas un puzuru komplektus.

 


Universeinabox Etsy lapa

https://www.etsy.com/shop/Universeinabox

Universeinabox etsy ir vieta, kurā pirms vairākiem gadiem pirmo reizi sākām piedāvāt puzuru komplektus un materiālus. Šeit joprojām iespējams iegādāties puzuru komplektus Latviešu un angļu valodās kā arī citus Dāvida Ektermaņa izstrādajumus un mākslas darbus ar piegādi pa pastu lielākajā daļā pasaules.

 

 


“Micars” veikali Rīgā

Rimi – Rīgā, Dzirciema ielā 42, LV-1007;

T/C SPICE – Rīga, Lielirbes iela 29, LV-1046

Vairāk info Micars facebook lapā

Veikali “Micars” piedāvā Latvijā ražotas, oriģinālas un sirsnīgas dāvanas. Abos “Micars” veikalos Rīga iespējams arī nopirkt spēka zīmju rotas un puzuru komplektus.