Citas spēka zīmju pārdošanas vietas

Ērtākais veids, kā iegādāties spēka zīmju produkciju ir pasūtot internetā no www.zimjuspeks.lv un saņemot pakomātā vai ar kurjeru, taču mūsu preces ir pārdošanā arī citviet:


ELKOR Gift Shop

Brīvības bulvāris 19, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Vairāk info Elkor gift shop Facebook

ELKOR Gift Shop veikalā tiek piedāvāti Latvijai raksturīgie suvenīri, amatnieku rokdarbi un mākslas priekšmeti. Šis ir lielākais suvenīru un dāvanu veikals Latvijā un tas dod iespēju ikvienam atrast kādu jauku dāvanu vai noderīgu lietu un Rīgas viesiem – pārvest mājās kādu jauku suvenīru no Latvijas. ELKOR Gift Shop veikalā Rīga iespējams nopirkt spēka zīmju rotas, piekariņus un auskarus.


Etsy

Baltu spēka zīmju Etsy lapa

www.etsy.com/shop/BalticSignsofPower

Zimjuspeks.lv šobrīd ir pieejams tikai Latviešu valodā. Bet ja vēlaties ieteikt spēka zīmes kādam draugam vai paziņai ārzemēs, izmantojiet mūsu Etsy veikalu, kur arī pieejama daļa no mūsu precēm. Ja velaties pasūtīt kādu preci caur etsy, kas nav pieejama tur, bet ir atrodama zimjuspeks.lv, lūdzu rakstiet mums ziņu caur etsy un izveidosim produkta lapu jūsu norādītajai precei. Spēka zīmju Etsy veikals ir Angļu valodā un tāpat kā zimjuspeks.lv, tur piedāvājam piegādi pa pastu lielākajā daļā pasaules.


“MūsMāja” veikals Rīgā

Vecrīgā – Kalēju iela 7, Rīga, LV-1050;

Vairāk info MūsMāja facebook lapā

“MūsMāja” ir veikals, kur Latvijas amatnieku, mājražotāju un mazo ražotāju radītie darbi satiekas ar pircēju. Tirdziņš, izstāde, prezentāciju, un pasākumu norises vieta. “MūsMāja” veikalā Rīga iespējams arī nopirkt spēka zīmju rotas un puzuru komplektus.


Universeinabox Etsy lapa

Universeinabox etsy ir vieta, kurā pirms vairākiem gadiem pirmo reizi sākām piedāvāt puzuru komplektus un materiālus. Šeit joprojām iespējams iegādāties puzuru komplektus Latviešu un angļu valodās kā arī citus Dāvida Ektermaņa izstrādajumus un mākslas darbus ar piegādi pa pastu lielākajā daļā pasaules.


Veikals Riija Rīgā

Tērbatas iela 6/8, Rīga, Latvija-1050

Vairāk info Riija mājaslapā

Latvijas dizaina un dzīves stila koncepta veikals RIIJA atrodas Rīgas centrā, tā ir vieta, kurā pieejami Latvijas dizaineru ražojumi vienuviet un visplašākajā spektrā – sākot no izsmalcinātas mazgāta lina gultas veļas, dvieļiem un brīva stila apģērba līdz oriģinālām mēbelēm, traukiem un gaismas ķermeņiem. Veikalā Riija pieejami mūsu darinātie puzuru komplekti.

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā