Citas spēka zīmju pārdošanas vietas

Ērtākais veids, kā iegādāties spēka zīmju produkciju ir pasūtot internetā no www.zimjuspeks.lv un saņemot Omniva pakomātā vai ar kurjeru, taču mūsu preces ir pārdošanā arī citviet:


ELKOR Gift Shop

Atrašanās vieta Brīvības bulvāris 19, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Vairāk info Elkor gift shop Facebook

ELKOR Gift Shop veikalā tiek piedāvāti Latvijai raksturīgie suvenīri, amatnieku rokdarbi un mākslas priekšmeti. Šis ir lielākais suvenīru un dāvanu veikals Latvijā un tas dod iespēju ikvienam atrast kādu jauku dāvanu vai noderīgu lietu un Rīgas viesiem – pārvest mājās kādu jauku suvenīru no Latvijas. ELKOR Gift Shop veikalā Rīga iespējams nopirkt spēka zīmju rotas, piekariņus un auskarus.


Baltu spēka zīmju Etsy lapa

www.etsy.com/shop/BalticSignsofPower

Spēka zīmes ir arī Etsy! Tur pieejama daļa no mūsu precēm. Ja velaties pasūtīt kādu preci caur etsy, kas nav pieejama tur, bet ir atrodama zimjuspeks.lv, lūdzu rakstiet mums ziņu caur etsy un izveidosim produkta lapu jūsu norādītajai precei. Spēka zīmju Etsy veikals ir Angļu valodā un tāpat kā zimjuspeks.lv, tur piedāvājam piegādi pa pastu lielākajā daļā pasaules.


“MūsMāja” veikals Rīgā

Atrašanās vieta Tērbatas iela 5, Rīga, LV-1050;

Vairāk info MūsMāja internetā

Šeit atrodamas autentiskas Latvijā darinātas lietas vienkopus ar mūsdienu veidotiem roku darbiem. Latviski pagāniskais maģiskums… to veido šīs vietas smarža, aura, noskaņa. MūsMāja līdzinās pūralādei, kurā kā slānis uz slāņa ir meklējami roku darbu darinājumi, etnogrāfiskā mantojuma pērles… “MūsMāja” veikalā Rīga iespējams arī nopirkt spēka zīmju.


Universeinabox Etsy lapa

Universeinabox etsy ir vieta, kurā pirms vairākiem gadiem pirmo reizi sākām piedāvāt puzuru komplektus un materiālus. Šeit joprojām iespējams iegādāties puzuru komplektus Latviešu un angļu valodās kā arī citus Dāvida Ektermaņa izstrādajumus un mākslas darbus ar piegādi pa pastu visā pasaulē.


Veikals Riija Rīgā

Atrašanās vieta Tērbatas iela 6/8, Rīga, LV-1050

Vairāk info Riija mājaslapā

Latvijas dizaina un dzīves stila koncepta veikals RIIJA atrodas Rīgas centrā, tā ir vieta, kurā pieejami Latvijas dizaineru ražojumi vienuviet un visplašākajā spektrā – sākot no izsmalcinātas mazgāta lina gultas veļas, dvieļiem un brīva stila apģērba līdz oriģinālām mēbelēm, traukiem un gaismas ķermeņiem. Veikalā Riija pieejami mūsu darinātie puzuru komplekti.


Latviskie Darinājumi veikals Rīgā

Atrašanās vieta Kaļķu iela 7, Rīga, LV-1050

Vairāk info Latviskie darinājumi Facebook lapā

“Latviskie darinājumi piedāvā plašu roku darbu, autentisku un unikālu dāvanu izvēli ikvienam. Atrodiet daudz brīnišķīgu dāvanu un suvenīru, kas sagādā prieku un smaidus.” Veikalā Rīgā atradīsiet arī Spēka Zīmju rotas.


Rota-L veikali Rīgā un Siguldā

Atrašanās vieta Tirgoņu iela 15, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Rota-L ir dāvanu veikals un mākslas salons ar veikaliem Rīgā un Siguldā. Rota-L veikalos atradīsiet arī Spēka Zīmju rotas.

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā