Par mani

about-me-header

 

Pasaule sastāv no enerģijas, mēs paši un viss ap mums vibrē, atrodas kustībā, arī neredzamais, neaptaustāmais.

Mūsu veselība, dzīvības enerģija ir atkarīga no mūsu domām, psihiskās dzīves kvalitātes, garīguma. Domas ir vadības pults. Garīgums nav tikai gara darbība, tā ir arī enerģijas izpausme. Garīgā spēka avota atrašana sniedz dziļu prieku un harmoniju, šīs zināšanas bija mūsu senču ikdienas sastāvdaļa, ko izteica zīmes, raksti, tautas dziesmas, kas būtībā ir vārdojums.

Brigita Ektermane

Zīmju zintniece, māksliniece.

Agri iepazinu dabas stihijas un dabas garus. Esmu pabijusi lielajā, baltajā gaismā. Visu mūžu mācos, joprojām esmu ceļā. Gudrie ir teikuši – ja tev paveiksies un tas notiks pareizajā laikā, dzīve tev iesitīs, lai tu kā rieksts nolobītos un atrastu savu kodolu. Man paveicās. Atnāca zīmes, uzdrošināšanās, es uzņēmos atbildību par savu dzīvi. Atbildes uz daudziem jautājumiem vēl joprojām meklēju.

Nozīmīgu vietu manā dzīvē ieņem krāsas, gaisma. Gan zīmes, gan krāsa veido enerģiju sistēmu, vibrācijas.

Sadarbībā ar Latvijas avīzi tapuši vairaki Spēka zīmju izdevumi – kalendāri, ikmēneša rakstu sērijas gada garumā par baltu zīmēm, ilustrācijas Ezotērikas gadagrāmatai un zīmju krāsojamā grāmata. Šos izdevumus apskatīt un vairāk par tiem lasīt iespējams manā Izdevumu portfolio lapā.

Zīmes

Laima šūplī zīmi lika,
Lai sargāja, lai vadīja.
Katram lielam izaugot
Sava zīme jāatrod.

Zīmes ir lakoniskākā informācijas forma, enerģija, vibrācijas. Zīmēm ir kosmiska izcelsme, tās runā par to, kā iekārtota pasaule, cilvēka attiecībām ar pasauli, par galvenajiem pasaules aspektiem – Dievu, kas simbolizē vīrišķo enerģiju, garīgo dominanti; Māru, kas simbolizē sievišķo enerģiju un materiālo pasauli; Laimu, kas katram ir sava un nosaka cilvēka mūža gājumu.

Zīmes ir matrices, kas kosmisko enerģiju transformē psihiskajā jeb dvēseles enerģijā, pieslēdz mūsu apziņu Visuma informatīvajam laukam, veido saziņu ar smalko pasauli, ar Dievu.

Zīmes lieto enerģijas piesaistei, līdzsvarošanai, veselības atgūšanai, nostiprināšanai; labklājībai, zināšanu un padomu saņemšanai; aizsardzībai, lai drošībā justos mēs paši, mūsu mīļie, mūsu mājokļi, mašīnas, bizness.

Lasu lekcijas dziedniecības akadēmijā Akvilona. Pašreiz mūsu senču mantojums ir modes lieta, taču pamazām tas kļūst par ikdienas nepieciešamību, palīdz atbrīvoties no šabloniem, saudzēt savu dzīvības enerģiju.

Mēs atnākam šajā pasaulē neaizsargāti, bez garantijām, mums jāmācās sevi pasargāt gan no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, gan slimībām, gan materiālām grūtībām.

Viens no veidiem kā to izdarīt ir individuālās sakrālās Spēka zīmes. Protams katram sava, jo kas der vienam, neder otram. Individuālās spēka zīmes iespējams pasūtīt manā internetveikalā spiežot šeit.

Zīmes izveidē svarīgi ir dzimšanas dati, arī krāsa, kas ir enerģijas sastāvdaļa.

Zīmju kārtis

Padoms caur zīmju kārtīm ir informāciju nesošs gaismas darba instruments, kas tapis ilgākā laika posmā un ir mans autordarbs, kurš palīdz atrast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem un izdarīt pareizo izvēli. Zīmju kārtis raksturo pašreizējo situāciju, dod padomu ko darīt, ko nedarīt, gaidāmos notikumus.

Zīmju kāršu komplektu latviešu un angļu valodās iespējams nopirkt manā internetveikalā spiežot šeit.

Meditatīvā gleznošana

Gleznoju, jo tā ir mana meditācija, sevis pārvarēšana, gandarījums, kas iedrošina uzticēties un ļauties krāsu priekam, kas līdzsvaro, palīdz labāk iepazīt pašam sevi, uzdrošināties. Kāds krāsai sakars ar veselību? Ļoti vienkāršs –  dažādās krāsu frekvences dažādi ietekmē cilvēka organismu. Mums jāraugās uz sevi kā uz enerģētisku sistēmu.

Manas personālizstādes bijušas daudzās Latvijas pilsētās, laukos, arī ārzemēs. Esmu vadījusi savu mākslas galeriju Ventspilī.

Gaismas zīmes (Signs of Light)

Šis nosaukums raksturo komandas darbu mana dēla Dāvida Ektermaņa vadībā, kas kopā ar mani piedalās spēka zīmju produktu dizaina izstrādē un to ražošanā, gleznu reprodukciju veidošanā un IT telpas, sociālo tīklu izveidē un pārvaldē.

Mūsu darbā ir tapušas un top Spēka zīmju kolekcijas, kas izveidotas kā amuleti, auskari, piekariņi, krūzes, magnēti, nozīmītes, uzlīmes, grāmatzīmes, zīmju krekli, laminētas zīmju miniatūras ūdens uzlādēšanai un darbībām ar enerģijām lietotāja labumam kā arī citi produkti.

Mēs piedāvājam produktu vizuālā noformējuma izstrādi, vizītkaršu izstrādi un ražošanu kā arī logo un cita veida vizuāla dizaina izstrādi. Lai uzzinātu vairāk par šiem pakalpojumiem lūdzu izmantojiet lapu kontakti.

Ar prieku spēka zīmju internetveikalā piedāvājam šīs kolekcijas ar krāsainām, spēcīgām zīmēm katram, kuram svarīga veselība, aizsardzība, Dieva padoms un svētība!

 

signature