Informācija par zimjuspeks.lv izmantošanu

Noteikumi un nosacījumi

Izmantojot www.zimjuspeks.lv jūs piekrītiet sekojošajam:

 • Visu www.zimjuspeks.lv atrodamo saturu (tekstu, attēlus u.c.) ir aizliegts kopēt un tos nav atļauts izmantot jebkāda veida komercardībā kā arī tieša vai netieša finansiāla labuma gūšanai bez autoru atļaujas. Autortiesības uz visu lapas saturu, izņemot to, kas atrodams sadaļās, kas saistītas ar puzuriem pieder Brigitai Ektermanei (brigita@zimjuspeks.lv). Autortiesības uz saturu sadaļās, kas saistītas ar puzuriem pieder Dāvidam Ektermanim (tfaltys@hotmail.com).
 • Ja vēlaties izmantot www.zimjuspeks.lv saturu bez finansiāla labuma gūšanas (piem. izglītībai vai lai papildinātu saturu savā blogā) iepriekš saskaņojiet to ar attiecīgo autortiesību īpašnieku (skat. iepriekšejo punktu) un iekļaujiet atsuci uz oriģinālo avotu.

Pērkot produktus www.zimjuspeks.lv veikalā jūs piekrītiet sekojošajam:

 • Visu www.zimjuspeks.lv atrodamo preču dizainus un uz tiem esošos vai tajos ietvertos attēlus ir aizliegts kopēt un tos nav atļauts izmantot jebkāda veida komercardībā kā arī tieša vai netieša finansiāla labuma gūšanai bez autoru atļaujas. Autortiesības uz visu preču diaziniem izņemot tos, kas atrodami sadaļā “Puzuri un dari pats komplekti” pieder Brigitai Ektermanei (brigita@zimjuspeks.lv). Autortiesības uz dizainiem sadaļā “Puzuri un dari pats komplekti” pieder Dāvidam Ektermanim (tfaltys@hotmail.com).
 • Visas www.zimjuspeks.lv atrodamās preces aizliegts tālāk pārdot mazumtirdzniecībā (veikalos, salonos, studijās, pakalpojumu sniegšanas vietās utml.) bez īpašas vienošanās ar attiecīgo preču autortiesību īpašniekiem (skat. iepriekšējo punktu). Ja vēlaties iegādāties kādas no mūsu precēm vairumā un pārdot, lūdzu rakstiet mums sadaļā kontakti.

Preču un naudas atgriešana

Pērkot produktus www.zimjuspeks.lv veikalā jūs piekrītiet sekojošajiem noteikumiem par preču un naudas atgriešanu:

  • Ja uzreiz pēc preces saņemšanas secināt, ka tai ir defekts, kas ierobežo vai samazina tās mērķa funkciju, ne vēlāk kā trīs dienas pēc preces saņemšanas sazinieties ar mums un mēs vienosimies par preces maiņu pret jaunu vai arī par naudas atgriešanu. Šāda pieteikuma izpildei, oriģinālā prece jums būs jānogādā atpakaļ pie mums uz sūtītāja adresi pašiem sedzot pasta vai transporta izdevumus. “Mērķa funkcijas” raksturo vizuālo ekspozīciju, tās kvalitāti (nesaistīti ar ārējiem apstākļiem) un nepieciešamo strukturālo izturību ekspozīcijas vai citas pamatfunkcijas izpildei.
  • Nauda netiek atgriezta un preces apmaiņa netiek piedāvāta gadījumos, ja bojājumus vai defektus precei esiet radījuši paši nepareizas apiešanās rezultātā un nepareizi sekojot vai ignorējot jebkādas piedāvātās instrukcijas un brīdinājumus saistītus ar preci www.zimjuspeks.lv vai preces iepakojumā.
  • Nauda netiek atgriezta un preces apmaiņa netiek piedāvāta jebkāda veida garīgas, pārdabiskas, reliģiskas vai maģiskas iedarbības neesamības kā arī esamības rezultātā neatkarīgi no preces apraksta vai tajā teiktā.
  • Mēs negarantējam pasta pakalpojumu izpildes ātrumu izņemot gadījumu, ja jūs vēlaties preci saņemt ar apdrošinātu kurjerpastu (papildus maksa atkarīga no pasūtās preces vai precēm), lai to darītu lūdzu sazinieties ar mums personīgi. Tā rezultātā nauda netiek atgriezta pasta pakalpojumu kavēšanās dēļ izņemot ja tiek izmantots iepriekšminētais kurjerpasts. Ja jūs sūtījumu nesaņemat mēneša laikā, ziņojiet par to un mēs  griezīsimies pie pasta pakalpojumu sniedzēja. Ja pasta pakalpojumu sniedzējs pasludina, ka sūtījums ir pazudis, mēs atgriezīsim naudu. Ja pasta pakalpojumu sniedzējs nevar dod sīkāku informāciju par sūtījuma statusu un ja pēc 60 dienām no sūtījuma izsūtīšanas dienas jūs to neesat saņēmuši sūtījumu mēs piedāvājam atgriest naudu vai izsūtīt pasūtījumu atkārtoti.
  • Gadījumā ja jūsu pasūtītā prece pēc apmaksas nav pieejama mūsu sortimentā un nevēlaties gaidīt līdz tā atkal kļūs pieejama vai arī piedāvātais piegādes datums ir par vēlu jūs variet pieprasīt savu naudu aptakaļvai arī mainīt preci pret pieejamu(ām) līdzīgu(ām) ar tādu pašu cenu. Pieprasīt naudu aptakaļ vai mainīt preci nav iespējams pēc jūsu pasūtītās preces izsūtīšanas (arī gadījumos, ja ziņu par preces izsūtīšanu mēs jums dodam novēloti).

Sīkdatnes un privātuma politika

Zimjuspeks.lv izmanto SSL sertifikātu – tas nozīmē, ka jebkura informācijas apmaiņa starp mūsu lapu un lietotājiem ir aizsargāta no nonākšanas citu rokās. Jebkura jūsu personīga informācija, kura tiek nodota mums produktu iegādes procesā tiek izmantota tikai pasūtījuma izpildei un netikts nodota tālāk vai izmantota citiem nolūkiem. Pēc pasūtījuma izpildes šī informācija netiek apkopota vai speciāli uzglabāta. Zimjuspeks.lv izmanto sīkdatnes (cookies) lai atvieglotu lapas lietošanu – ar to palīdzību lapa atcerās jūsu iestatījumus, izvēles, groza saturu utml. nākamajām lietošanas reizēm vai vienas lietošanas reizes ietvaros. Mūsu lapā nav reklāmu vai sīkdatņu no citām lapām vai ārējiem avotiem.

 

Kā iepirkties zimjuspeks.lv

Preču saņemšana

Mēs piedāvājam divas preču saņemšanas iespējas:

Pa pastu – Daļu preču iespējams saņemt pa pastu lielākajā daļā pasaules sedzot attiecīgus pasta izdevumus.

pickupSaņemot personīgi – Visas preces iespējams saņemt personīgi ierodoties manā darbnīcā (Pārdaugavā, 10 min no Rīgas centra).


Daļu preču (piem. lielās gleznas, gatavus puzurus u.c. lielizmēra preces) iespējams saņemt tikai ierodoties pēc tām personīgi. Mazo preču (piem. amuletu, auskaru un laminēto preču utml.) sūtīšana pa pastu Latvijas teritorijā ir bez maksas! Pasūtot preces lielākos daudzumos atkarībā no situacijas iespējams vienoties par īpašiem piegādes risinājumiem un cenām.

Apmaksas iespējas

Pērkot preces zimjuspeks.lv jūs variet par tām veikt apmaksu trīs veidos:

 

bank-card

Ar bankas pārskaitījumu – uz mūsu kontu Citadele bankā.

paypal

Ar kredītkarti vai Paypal kontu – izmantojot Paypal. Vairāk info par Paypal maksājumu sistēmu šeit.

cash

Skaidra naudā – saņemot preci personīgi manā darbnīcā vai tiekoties pēc norunas.


Neredziet no mums sūtītos e-pastus?

Ja nevarat atrast e-pastus no zimjuspeks.lv savā iesūtnē, lūdzu, pārliecinieties, vai tie nav nonākuši pie “nevēlamajiem” e-pastiem jeb “junk”. Ja tas ir noticis, lūdzu, atzīmējiet tos kā drošus un/vai pievienojiet veikals@zimjuspeks.lv un brigita@zimjuspeks.lv saviem kontaktiem. Mūsu e-pasti izmanto SSL drošības protokolu, un tie ir droši, kā arī privāti!