Izdevumu portfolio

Daudzus gadus sadarbojoties ar Latvijas avīzi
ir tapuši vairāki Spēka zīmju izdevumi:

Mana grāmata “Latviešu zīmju spēks”

Manā pirmajā grāmatā atradīsiet daudz krāsainu ilustrāciju, padomus kad un kā lietot zīmes, kā veidot puzurus un citas noderīgas zināšanas. “Latviešu zīmju spēks” iespējams iegādāties LA veikalā šeit: http://veikals.la.lv kā arī grāmatnīcās. Mazliet vairāk par grāmatu un atvēruma attēlu variet skatīt šajā blog ierakstā.

Zīmju kalendāri

Kopš 2014 gada katru gadu kopā ar Latvijas avīzi veidoju spēka zīmju kalendāru. jaunāko zīmju kalendāru iespējams iegādāties LA veikalā šeit: http://veikals.la.lv

Ezotēriskās gadagrāmatas

Jau vairakus gadus piedalos Latvijas avīzes ezotērisko gadagrāmatu veidošanā – vairākās gadagrāmatās atrodami mani raksti un arī vāku noformējumiem izmantotas manas gleznas. Gadagrāmatas atrodamas LA veikalā http://veikals.la.lv.

Spēka zīmju krāsojamā grāmata

Pateicoties sadarbībai ar ,,Latvijas avīzi” tapusi mana latvju zīmju krāsojamā grāmata. Grāmatā ir 16. dažādas zīmju kompozīcijas jeb gaismas ģeometriju, kuru iespējams izkrāsot katram pēc savām sajūtām. Katrai krāsai ir sava nozīme un enerģija, par to var lasīt grāmatas aizmugurē. Vairāk par gaismas ģeometriju lasiet šajā blog ierakstā.

2015.-2018.g. rakstu sērija par zīmēm

12 rakstu sērija par dažādām zīmēm un tām saistītām tēmām. Iespējams izlasīt šeit: http://www.la.lv/

rakstu-cikls