Izdevumu portfolio

Daudzus gadus sadarbojoties ar Latvijas avīzi
ir tapuši vairāki Spēka zīmju izdevumi:

Mana trešā grāmata “Latvisko zīmju pasaule un enerģija”

Manā jaunākajā grāmatā ,,Latvisko zīmju pasaule un enerģija” uzzināsiet par zīmju veidošanās principiem, enerģijām, to lietošanu gan ikdienas, gan kristību, gan kāzu tradīcijās, kā arī par mazāk zināmām zīmēm – Dievaini, Pasaules audumu, Dvēseļu lauku, Kāpnēm, Astoņnīti.

Latviskās zīmes ir gluži kā mūsu tautas dvēseles kods, kurā ietverta gan no sendienām nākusi informācija, gan nākotnes attīstības iezīmes.

Arī šodien, kad esam pakļauti jauniem izaicinājumiem un grūtībām zīmēs ietvertā enerģija palīdz apzināties savu spēku, izdarīt pareizo izvēli, uzņemties atbildību par savu dzīvi un turpināt kāpt augšup pa dvēseles kāpnēm.

“Latvisko zīmju pasaule un enerģija” iespējams iegādāties LA veikalā šeit: veikals.latvijasmediji.lv/ kā arī grāmatnīcās. Mazliet vairāk par grāmatu un atvēruma attēlus variet skatīt šajā blog ierakstā.

Mana otrā grāmata “Saulgriežu grāmata”

Savā otrajā grāmatā esmu mēģinājusi pieskarties galvenajām pasaules likumsakarībām caur dainu latvisko filozofiju, rituāliem un pavisam ikdienišķām lietām. Pirmajā daļā apskatīti četri galvenie saulgriežu notikumi – gatavošanās svētkiem, tradicionālie svētku ēdieni, gadskārtu rituāli, rotaļas, mīklas un ticējumi.

Otrajā daļā apskatīti cilvēka mūža galvenie godi, ar tiem saistītās tradīcijas, ticējumi un padomi.

“Saulgriežu grāmatu” iespējams iegādāties LA veikalā šeit: veikals.latvijasmediji.lv/ kā arī grāmatnīcās. Mazliet vairāk par grāmatu un atvēruma attēlus variet skatīt šajā blog ierakstā.


Mana pirmā grāmata “Latviešu zīmju spēks”

Manā pirmajā grāmatā atradīsiet daudz krāsainu ilustrāciju, padomus kad un kā lietot zīmes, kā veidot puzurus un citas noderīgas zināšanas. “Latviešu zīmju spēks” iespējams iegādāties LA veikalā šeit: veikals.latvijasmediji.lv/ kā arī grāmatnīcās. Mazliet vairāk par grāmatu un atvēruma attēlu variet skatīt šajā blog ierakstā.


Zīmju kalendāri

Kopš 2014 gada katru gadu kopā ar Latvijas avīzi veidoju spēka zīmju kalendāru. jaunāko zīmju kalendāru iespējams iegādāties LA veikalā šeit: veikals.latvijasmediji.lv/


Ezotēriskās gadagrāmatas

Jau vairakus gadus piedalos Latvijas avīzes ezotērisko gadagrāmatu veidošanā – vairākās gadagrāmatās atrodami mani raksti un arī vāku noformējumiem izmantotas manas gleznas.


Spēka zīmju krāsojamā grāmata

Pateicoties sadarbībai ar ,,Latvijas avīzi” tapusi mana latvju zīmju krāsojamā grāmata. Grāmatā ir 16. dažādas zīmju kompozīcijas jeb gaismas ģeometriju, kuru iespējams izkrāsot katram pēc savām sajūtām. Katrai krāsai ir sava nozīme un enerģija, par to var lasīt grāmatas aizmugurē. Vairāk par gaismas ģeometriju lasiet šajā blog ierakstā.


2015.-2018.g. rakstu sērija par zīmēm

12 rakstu sērija par dažādām zīmēm un tām saistītām tēmām. Iespējams izlasīt šeit: http://www.la.lv/

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā