Personalizēts zīmju piekariņš

20.00

Personalizēts atslēgu piekariņš metāla ietvarā ar stikliņiem no abām pusēm un metāla stiprinājumiem, pieejams četrās ietvara krāsās.

Šis produkts ļauj jums izvēlēties kādu no manām zīmju gleznām (Skat. zīmju galeriju), kuras dizains netiek piedāvāts internetveikala piekariņu sadaļā un mēs ar to izgatavosim piekariņu.

Cenā nav iekļauta individuāla zīmju dizaina izveide! Ja vēlaties personalizētu zīmi uz krekla, jums būs sākumā jāpasūta individualizēta zīmju glezna.

Šim preces ierakstam ir informatīva daba – Pasūtījumu iespējams veikt gan izmantojot šo lapu, gan sazinoties ar mani – Kontakti.

Lai pasūtītu personalizētu piekariņu izmantojot internetveikalu, lūdzu aizpildiet zemāk redzamo informācijas anketu, nosūtiet to un pasūtiet šo preci no internetveikala.

SKU: K02X-custom Kategorijas: Birkas: ,

Apraksts

Lūdzu aizpildiet anketā prasīto informāciju.

  Pasūtītāja(s) vārds(obligāti aizpildīt)


  Pasūtītāja(s) e-pasts(obligāti aizpildīt)


  Pasūtītāja(s) tālr. Nr.


  Rotas dizains (Norādīt zimju gleznas Nr. no galerijas vai saiti uz attēlu)(obligāti aizpildīt)

   

  Personalizētu spēka zīmju piekariņuu iespējams pasūtīt arī rakstot man uz e-pastu vai aizpildot ziņu kontaktu lapā. (kontakti)

  Lai uzzinātu vairāk par iepirkšanās procedūru, noteikumiem un naudas atgriešanas iespējām skatiet Informācija par iepirkšanos zimjuspeks.lv.

  0
   0
   Pirkumu grozs
   Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā