Dari pats puzura komplekts (Atsevišķi moduļi, mazi (5.5×5.5 un 7x7cm))

25.00

Puzura komplekts ir lieliska dāvanu jebkuram rudens un ziemas periodā. Puzuru gatavošana ir aizsraujošs hobijs un kā interjera elementi tie palīdz drūmajos mēnešos uzlabot amtosfēru, mājās ienesot svētku noskaņu.

Gatavā puzura izmērs – 5x5cm un 7x7cm (6 gab. no katra, kopā 12 gab.)

Dari pats komplektā ietilpst:

  • 168 sagarināti, notīrīti niedru salmiņi;
  • Ilustrēta pamācība puzura salikšanai latviešu un angļu valodās;
  • Diegs un adata (neasa).

Komplekts nav piemērots bērniem līdz 3 g.

 

Nav noliktavā

SKU: PK-MOS Kategorijas: Birkas:

Apraksts

Kastītes izmērs: 9.5×18.5×4.5cm

Puzuri ir kinētiski dekoratīvie objekti, kas veidoti no niedrēm. Tie radušies ziemeļeiropā un citās valstīs tiem ir dažādi nosaukumi, bet plašāk tie pazīstami kā “himmeli”. Šis vārds nāk no ģermāniskā vārda, kas nozīmē debess. Puzuri tiek uzskatīti par visuma uzbūves modeļiem un to lēnā griešanās ap savu asi apzīmē debess ķermeņu un struktūru kustību virs mums. Tiek arī uzskatīts, ka puzuri sakārto enerģiju telpā un tā nekustīgums var nozīmēt negatīvu enerģiju, ļaunus garus. Neatkarīgi no ticējumiem, puzuri ir izcili dekoratīvie elementi un taisīti no niedrēm, tie rada mājīguma noskaņu. Mūsdienās puzurus parasti gatavo ziemassvētku laikā svētku noskaņai. Pievienojies un turi tradīciju dzīvu!

Puzuru komplekti pieejami arī ar angisku pamācību un aprakstu, lai iegādātos angliskus komplektus lūdzu rakstiet man ziņu.

Lai uzzinātu vairāk par iepirkšanās procedūru, noteikumiem un naudas atgriešanas iespējām skatiet Informācija par iepirkšanos zimjuspeks.lv

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā