Dari pats puzura komplekts (Diženais puzurs (50x83cm))

42.00

Puzura komplekts ir lieliska dāvanu jebkuram rudens un ziemas periodā. Puzuru gatavošana ir aizsraujošs hobijs un kā interjera elementi tie palīdz drūmajos mēnešos uzlabot amtosfēru, mājās ienesot svētku noskaņu.

Gatavā puzura izmērs – 50x83cm

Dari pats komplektā ietilpst:

  • 252 sagarināti, notīrīti niedru salmiņi;
  • Ilustrēta pamācība puzura salikšanai latviešu un angļu valodās;
  • Diegs un adata (neasa).

Komplekts nav piemērots bērniem līdz 3 g.

Šis puzurs var aizņemt daudz vietas telpā, pārliecinieties vai jums būs kur to izvietot.

 

Nav noliktavā

SKU: PK-GR1 Kategorijas: Birkas:

Kastītes izmērs: 16.5×33.5×4.5cm

Kas ir puzurs? (apraksts kastītes aizmugurē)

Puzuri ir kinētiski dekoratīvie objekti, kas veidoti no niedrēm. Tie radušies ziemeļeiropā un citās valstīs tiem ir dažādi nosaukumi, bet plašāk tie pazīstami kā “himmeli”. Šis vārds nāk no ģermāniskā vārda, kas nozīmē debess. Puzuri tiek uzskatīti par visuma uzbūves modeļiem un to lēnā griešanās ap savu asi apzīmē debess ķermeņu un struktūru kustību virs mums. Tiek arī uzskatīts, ka puzuri sakārto enerģiju telpā un tā nekustīgums var nozīmēt negatīvu enerģiju, ļaunus garus. Neatkarīgi no ticējumiem, puzuri ir izcili dekoratīvie elementi un taisīti no niedrēm, tie rada mājīguma noskaņu. Mūsdienās puzurus parasti gatavo ziemassvētku laikā svētku noskaņai. Pievienojies un turi tradīciju dzīvu!

Lai uzzinātu vairāk par iepirkšanās procedūru, noteikumiem un naudas atgriešanas iespējām skatiet Informācija par iepirkšanos zimjuspeks.lv

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā