Iznākusi spēka zīmju krāsojamā grāmata!

Pateicoties sadarbībai ar ,,Latvijas avīzi” tapusi mana latvju zīmju krāsojamā grāmata. Grāmatā ir 16. dažādas zīmju kompozīcijas jeb gaismas ģeometrija, kuru iespējams izkrāsot katram pēc savām sajūtām. Katrai krāsai ir sava nozīme un enerģija, par to var lasīt grāmatas aizmugurē.

Kas ir sakrālā jeb gaismas ģeometrija?

Sakrālā ģeometrija ir garīgās izziņas mācība, kas ved uz zināšanām par lietu patieso dabu.

Vārds sakrāls nozīmē svēts, bet vārds svēts indoeiropiešu pirmvalodā nozīmē gaisma. Latviešu valodā to varētu saukt par gaismas ģeometriju.

Gaismas ģeometrijā viss ir būvēts mērķtiecīgi, harmoniski un ekonomiski, lieki netērējot spēku.

Katrā no mums ir virkne dziņu un vēlmju, cerību, baiļu, rētu un snaudošu talantu. Tieši ieskatoties savā zemapziņā reizēm var būt grūti, tāpēc nepieciešams sava veida spogulis, kurā saskatīt savus spēkus. Gaismas ģeometrija ir šāds spogulis.

Zīmes centrā vienmēr iezīmējas Dievišķais jeb cilvēka Augstākais ES – dvēsele.

Centrs ir šifrs, kas sniedz izpratni par vajadzībām, cēloņiem, konfliktiem un izpratni kā līdzsvarot, harmonizēt apkārtējās enerģijas, kādas zīmes atrodas tuvāk centram, kādas tālāk no centra.

Mūsu emocijas atspoguļojas krāsu izvēlē. Caur domām, emocijām veidojam fizisko realitāti, iekšējā un ārējā pasaule līdzsvarojas.

Lai norimst nemiers, lai spējam uztvert sevi kā nepārtrauktu enerģijas plūsmu, lai atnāk atbildes uz neatbildētiem jautājumiem strādājot ar  savu gaismas zīmējumu.

Lai Dieva padoms, Laimas labvēlība, Māras dāsnums!

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā