Spēka zīmju miniatūra – “Laimes zvaigzne”

5.00

Laminēta zīmju gleznas reprodukcija, ~10x10cm.

Katrā kartiņā – zīmju miniatūrā ietverta informācija, enerģiju vibrācijas, numeroloģija, astroloģija, padoms, kas jau atrodas mūsu dziļākajā būtībā, atliek to aktivizēt, uzņemties atbildību par savu dzīvi.

Zīmju kompozīcijas ir paredzētas ikdienas lietošanai meditācijai, ūdens strukturēšanai, arī darbam ar fotogrāfiju, rekonekcijai, satrūkušo DNS pavedienu sasiešanai un ir pamats visām garīgajām praksēm.

Vairāk par zīmju miniatūrām un to lietošanu lasiet šajā blog ierakstā

Laimes zvaigznes apraksts (atrodams miniatūras aizmugurē):

Zvaigzne simbolizē tiltu starp divām pasaulēm – garīgo un fizisko. Ar zvaigznes palīdzību var pieslēgties kosmiskajai enerģijai. Tā dziedina, aizsargā no negatīvās enerģijas un palīdz kritiskās situācijās. Jāliek dzīvoklī pie sienas, vietā kura visvairāk patīk, aktivizēs, attīrīs telpu. Zvaigzne palīdz piepildīt vēlēšanos un to var uzlikt cilvēka fotogrāfijai, kuram vajadzīga palīdzība.

 

SKU: LL012 Kategorija: Birka:

Apraksts

Zīmes ir lakoniskākā, senākā informācijas un enerģijas izteiksmes forma. Tās ir matrices, kas kosmisko enerģiju transformē dvēseles enerģijā, pieslēdz mūsu apziņu Visuma informatīvajam laukam, veido saziņu ar smalko pasauli, ar Dievu. Zīmes runā par to, kā ir iekārtota pasaule, cilvēka attiecībām ar pasauli, galvenajiem pasaules aspektiem – Dievu, kas simbolizē garīgo dominanti, vīrišķo enerģiju, pasaules radošuma būtību; Laimu, kas katram ir sava, jo katram savs dzīves scenārijs un nosaka mūža gājumu; Māru, kas simbolizē vielisko, materiālo pasauli, sievišķo enerģiju.

Sakrālā ģeometrija palīdz apzināties kas mēs patiesībā esam, atklāt sevi, satikties ar savu augstāko ES,  kādas bezgalīgas iespējas mums piemīt, saprast cēloņus un sekas.

Esmu izveidojusi plašu zīmju kolekciju, gan enerģijas un veselības, stiprināšanai, stabilizēšanai, gan trīs veida aizsardzībai – fiziskajai, astrālajai, mentālajai, kā arī labklājībai papildinot katru aspektu ar krāsu terapiju.

info
Ekrānā redzamās krāsas var atšķirties no reālajām skatot attelus dažādos ekrānos un produkta reālās krāsas var atšķierties dažādos apgaismojumos.

Lai uzzinātu vairāk par iepirkšanās procedūru, noteikumiem un naudas atgriešanas iespējām skatiet Informācija par iepirkšanos zimjuspeks.lv

Saderīgās preces

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā