Par spēka zīmju miniatūrām, to lietošanu

Kas ir zīmju kodi?

Kodi ir informācija, ko saņemam caur zīmēm, gaismas darba instrumenti, enerģiju vibrācijas gan miesai, gan garam, jo sakrālā ģeometrija un krāsu terapiju rezonē ar cilvēka zemapziņu, kas ir cieši saistīta ar mūsu ķermeni.

Katrai zīmei ir sava enerģētika, sava vibrācija, kas ievibrē dvēseli un aicina rīkoties, uzņemties atbildību par savu dzīvi. Vienmēr pastāv izvēles iespējas, dialogs ar sevi, savu Augstāko ES, ticība vai neticība sev.

Veidojot savas Spēka zīmju kompozīcijas esmu uzdrošinājusies uzticēties savai intuīcijai, sajūtām, seno zināšanu kodiem.

Zīmju miniatūru lietošana

Zīmju miniatūras lieto, lai veidotu pozitīvu iekšējo potenciālu, kas palīdz uzdrošināties realizēt sapņus un ieceres, koncentrēties, saņemt atbildes uz jautājumiem, justies pasargātam no negatīvām, postošām enerģijām.

Veselības zīmes līdzsvaro, papildina dzīvības enerģiju, atjauno spējas pašatveseļoties, aicina uzticēties pozitīvai informācijai, savām sajūtām, nodomam. Nodoms ir tas, kam ir nozīme, domas ir koncentrēts enerģijas vilnis.

Visām traumām un slimībām ir psihoemocionāls iemesls. Bailes grauj nieres, dusmas aknas, nedrošība izjauc vielmaiņu, aizvainojums ievaino plaušas, dziļš aizvainojums un rūgtums nomoka sirdi, sava viedokļa apspiešana grauj vairogdziedzeri.

Slimība liecina par to, ka enerģijas plūsma ir nobloķēta, jeb izjaukts līdzsvars. Lai labāk izprastu slimību, nepieciešams vispirms atbrīvoties no vainas apziņas, ka kaut kas izdarīts ne tā un tagad jāsaņem sods slimības izskatā. Nākošais, pārstāt pretoties slimībai un sākt meklēt veidus, kā apvienot ķermeni, garu, prātu.

Mēs visi zinām, ka cilvēka acs satur 95% ūdens, smadzenes 75%, viss ķermenis vairāk kā 70% ūdens. Ūdens lieliski vada informāciju, tātad jebkura informācija un vibrācijas ietekmē ūdens sastāvu, tādēļ varam izmantot zīmju miniatūras ūdens strukturēšanai novietojot zīmi uz 10 – 15 minūtēm virs glāzes ar ūdeni. Papildus vēlams noskaitīt vārdojumu, lūgumu aformācijas veidā.

Veselības zīmes var likt zem gultas, zem spilvena, pielīmēt zem krēsla, uzlikt slimajai vietai.

Savukārt aizsardzības zīmes jālieto mājas, dzīvokļa enerģētiskai aizsardzībai no zagļiem, ugunsgrēkiem, ļauniem cilvēkiem. Vēlams, lai aizsardzības zīme būtu katrā mašīnā, katrā ceļa somā ceļotāju drošībai.

Izvēlēsimies sev atbilstošās zīmes, apzinātu savu zīmju kodu dzīves drošībai un labklājībai.


Spēka zīmju miniatūras iespējams iegādāties manā internetveikalā. Zemāk redzami daži miniatūru piemēri:

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā