Kasiopeja – Atjaunotnes simbols

Cassiopeia
Kasiopejas zvaigznājs (Cassiopeia) ziemeļu debesīs. ¹

Kas ir Kasiopeja?

Tas ir zvaigznājs, kurš redzams jebkurā gadalaikā. Mūsu platuma grādos nenorietošs zvaigznājs. Kasiopeju veidojošās spožās zvaigznes debesīs veido zīmi- simbolu- burtu W. Caur Kasiopejas zvaigznāju vijas Piena ceļš.

Šī senā zīme ir atrasta senajās Latvijas alās un akmeņos. Profesors Andris Špats un pētnieks Artūrs Goba vākuši materiālus un informāciju par Kasiopejas zīmi.

Viens no piemēriem, kur attēlota zīme ir lielais Grīžu akmens, saukts par ,,Velna beņķi”, kas atrodas netālu no Ventspils. Akmens augstums 3 metri, garums 6, 8 metri, platums 4, 6 metri, apkārtmērs 17 metri. Akmens virsējā daļā slīpi pret austrumiem ir iedobe ar izmēriem 1, 5 x 1, 2 metri kā milzīgs krēsls. Priekšējā daļā redzama Kasiopejas zīme W. Pēc rakstītiem avotiem: bijušais Kuršu – Lībiešu robežakmens.

Pastāv uzskats, ka no Kasiopejas zvaigznāja zeme saņem Balto gaismas enerģiju. Ar tās palīdzību tauta sevi var aizsargāt no Melno spēku uzbrukumiem. Zīme ir saistīta ar dievību Māra.

Ārste Mirdza Strautiņa ar muskuļu spēka izmaiņu palīdzību analizēja dažādu zīmju enerģijas ietekmi.

Velna beņķis
Velna beņķis. ²

Pārbaude notika šādi – uz papīra lapas uzzīmēja pārbaudāmās zīmes, tās salocīja, sajauca un neredzot zīmi, pielika pie brīvprātīga krūtīm. Pārbaudīja rokas muskuļu spēku pie katras zīmes. Pievienojot šīm pārbaudēm Kasiopejas jeb Atjaunotnes zīmi konstatēja, ka tā visvairāk paaugstina muskuļu spēku, salīdzinot ar citām zīmēm – krustu, apli, trīsstūri u. c. Šo ietekmi novēroja gan uz bērniem, gan pieaugušiem cilvēkiem.

Zīmējot telpā zīme ,,W” var sagraut ,,melno spēku” izveidotu enerģijas noraidīšanas – savākšanas sistēmu, novērst to ietekmi telpā. Lietojot šo zīmi var pasargāt sevi, ģimeni, māju no dažādiem ļaunuma veidiem un izveidot citiem pilnīgi neredzamu enerģijas aizsargbarjeru.

  1. Attēla avots: https://en.wikipedia.org/wiki/Cassiopeia_(constellation)
  2. Attēla avots: https://www.redzet.lv/code/A-001-14/view/Ventspils_novads
0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā