Kā iegūt veselību ar zīmēm, II daļa un veselības rotas

Pirms lasīšanas vēlams skatīt I daļu – Kā iegūt veselību ar zīmēm, I daļa

Pirms lietošanas vēlams zīmi aktivizēt – uzlādēt ar lietotāja enerģiju.

Jānomierina prāts, var aizdegt baltu (attīroša) vai sarkanu (noņem ļaunumu) sveci, zīme jāņem starp krusteniski saliktām plaukstām un domās vai skaļi jālūdz  Dievam, savam augstākajam ES atrisināt radušos problēmu. Sūtot patiesu, dziļu lūgšanu tiek ievibrēts zīmes enerģētiskais lauks, kas dziedina. Cilvēks šādi pieskaras savas būtības dziļākajiem slāņiem un ietekme ir dziļš, neredzams process, kas ved uz veselību. Ieteicams noņemt metāla rotaslietas, pulksteni, nesakrustot kājas un rokas, jo tiek aizšķērsota enerģijas plūsma. Zīmei jābūt tikai jūsējai.

Atveseļošanās un līdzsvarošanās notiek pakāpeniski, papildus jāiedarbina ticība, pārliecība, kas izraisa reālas neiro bioloģiskas izmaiņas smadzenēs.

Tātad, ja vajag koncentrēties, lieto apļveida zīmes, ja pietrūkst mērķtiecība, lieto zīmi, kas rāda virzienu, ja trūkst enerģija lieto uguns zīmes, ja enerģija par daudz, ņem astoņu staru saulīti, kas harmoniski sadala enerģiju uz visām pusēm.

Parunāsim sīkāk par veselības zīmēm un to lietošanu.


Dzīvības zīme

Viena no visspēcīgākajām, universālākajām zīmēm, tādēļ tās iedarbības lauks ir ļoti plašs. Tā ietver četras Zalkša zīmes, Akas zīmi, Māras, Saules un Dieva zīmi, četras Mēness zīmes, Laimas krustu, divas Ūsiņa zīmes, astoņas Jumja zīmes.

Zīmes centrā atrodas Saules zīme, kura simbolizē veselumu, harmoniju, aizsardzību, mūžību, arī bezgalīgu telpu bez dimensijām. Dieva zīme norāda uz saikni ar Augstāko saprātu, garīgo sargātāju, gaismas enerģijas avotu. Māras zīme simbolizē materiālo, vielisko pasauli, bet Laima pārrauga mūža gājumu un piesaista mums vēlamo dzīves scenāriju. Juma zīmes atbild par labklājību. Zalktis pārstāv gudrību, astrālo plānu, zintniecību.

Dzīvības zīme ir spēka un laika dzirnavas, šajā spirālē paslēpti pasaules veidošanas un ritma principi. Zīme attēlo DNS molekulas struktūru ideālā variantā, sūta pareizu informāciju kā šūnām darboties veselības režīmā, palīdz atveseļoties, dod spēku vārgajiem, stiprina, harmonizē dzīvības enerģiju.

Zīmējot vai velkot, zīmei noteikti jāstāv uz leņķa. To var likt šūpulī, gultā zem spilvena, uzlikt slimajai vietai, strukturēt ūdeni paturot uzzīmētu zīmi virs ūdens glāzes. Vēlams katram pirms lietošanas zīmi aktivizēt ar savu enerģiju ņemot starp plaukstām un sakot – ,,Es piesaucu Visuma gaismu, mīlestību, senlatviešu enerģiju dziedinošo spēku un lūdzu, lai mans ķermenis darbojas veselības režīmā”.


Divu zaru dakšu krusts

Tā arī ir veselības zīme, taču jāņem vērā tās novietojums.

Zīmes pamatā ir krusta zīme, tās galos bultiņas, kas virza enerģiju uz centru. Ir divi Dieva krusti – taisnais jeb statiskais un šķērsu vai zelta krusts, katram ir sava enerģētika.

Taisnais ir statiskās, pasīvās enerģijas simbols, bet statisko divu zaru dakšu krustu lieto, lai saglabātu esošo enerģiju, aizsargātu.

Šķērsu vai zelta krusts simbolizē kustību, dinamiku, tā ir starpstadija starp veco un jauno, kā ieelpa , izelpa. Dinamiskais divu zaru dakšu krusts iegriež papildu spēku, piesaista, vairo un uztur dzīvības spēku aktīvā stāvoklī. Zīmi var likt zem spilvena, gultas, sēdoša darba darītāji to var uzvilt zem krēsla, šoferīši nolikt uz sēdekļa.


Mēness zīme

Sena dzīvības un iznīcības cikliskuma simbols, kas runā par dzimšanu, augšanu, dilšanu, miršanu, cieši saistīts ar cilvēka organisma šķidrumiem un barības uzņemšanu, ietekmē zemapziņu, instinktus, intuīciju, emocijas, veselību kopumā.

Vienkāršākā zīmes forma ir līks kāsītis vai sirpis uz vienu vai otru pusi. Savukārt Mēness krustā zīmes izkārtojas apkārt centram četros virzienos, simbolizējot četras mēness fāzes – jaunu, augošu, pilnu un dilstošu.

Augoša Mēness zīme piesaista un vairo enerģiju. Lietojot šo zīmi kļūstam aktīvāki, stiprāki, emocionālāki. Vēlams ar šo zīmi uzlādēt ūdeni.

Augoša mēness laikā enerģija un šķidrumi virzās no iekšienes uz āru, notiek organisma attīrīšanās, divtik labi iedarbojas viss, kas baro un stiprina organismu, šajā laikā apēstajam liela tieksme pārvērsties liekajā svarā. Jo vairāk pieaug mēness, jo nelabvēlīgāk noris operācijas un ievainojumu sadzīšana. Apgriezti mati aug ātrāk.

Dilstošu mēness zīmi lieto dziedniecībā ārstējot iekaisumus. Uz zila papīra uzzīmē dilstoša mēness zīmi un pieliek slimajai vietai, sakot – ,,Tā kā mēness pie debess pazūd, tā, lai pazūd mana vaina”. Vārdojums jāskaita trīs reizes.

Šajā laikā veic attīrīšanu, atburšanu, sāpju noņemšanu, ārstēšanu.

Dilstoša mēness laikā enerģija pakāpeniski iet mazumā, šķidrums un enerģija virzās uz galvu, fiziskai slodzei jābūt mērenai. Operācijas izdodas labāk nekā parasti, organisms viegli atbrīvojas no visa liekā, apgriezti mati tik ātri neataug.

Turpinājumā tālāk par citām veselības zīmēm…


Zemāk piedāvāju dažus veselības zīmju amuletus, piekariņus un miniatūras.
Pasūtot www.zimjuspeks.lv piegāde uz Omniva pakomātiem Latvijā bez maksas:

Veselības zīmju amuleti

Veselības zīmju piekariņi

Veselības zīmju miniatūras

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā