Dievišķais visuma modelis

“Dievišķais visuma modelis” – Akrils, audekls. 70x100cm. (Nr.277)

Zīmes centrā – koncentrētā un izpaustā Lielā gaismas matrice – centrālā Saule, jeb dzīvību uzturošā enerģija. Ezotērikā pastāv apgalvojums, ka šis starojums ļauj eksistēt jebkurai dzīvības formai piektajā dimensijā, saglabājot saikni ar trešo dimensiju.

Zīmes virsotnē Dieva zīme – gaismas un enerģijas avots, saikne ar augstākajiem spēkiem, kas simbolizē tiekšanos uz pilnību, izaugsmi, radošumu un aicina atbrīvoties no lepnības, lielības, liekulības, neiecietības.

Kompozīcijas apakšā Māras zīme – simbolizē fizisko, redzamo pasauli, ir kā trauks, kurā liekam vēlmes un materiālās vajadzības. Palīdz uzņemt Zemes enerģiju, piešķir pamatīgumu, spēku.

Abu zīmju enerģija plūst viena otrai pretī satiekoties centrā. Uzņemot šo enerģiju un padarot to par savu iekšējo būtību, papildinās un aktivizējas dzīvības spēki, veidojas līdzsvars.

No centra izaug divi kustību virzieni – statiskais un dinamiskais. Statiskais virziens veido taisno Dieva krustu, kas ir galvenā pasaules sakārtotības un pārlaicīgās telpas zīme. Četras Austras koka zīmes ir kā krusta statiskās enerģijas turpinājums un simbolizē trīs esības stāvokļus – pagātni, tagadni, nākotni, sargā dzimtu, ģimeni. Skaitlis četri simbolizē četras stihijas – zemi, uguni, ūdeni, gaisu; četras debess puses, četrus cilvēka mūža posmus, stabilitāti.

Dinamisko kustības virzienu veido šķērsu krusts, jeb Dzīvības vējš. Tā ir starpstadija starp veco un jauno, starp ieelpu un izelpu, kas dod iespēju būt, attīstīties, piesaista labklājību.

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā