Saule

Saule ir visa sākums – gan materiālā, gan garīgā. Mīlestības, dzīvības un mūžīgās kustības simbols, apzīmē nebeidzamo dzīvības ciklu. Saule – visa redzētāja un zinātāja. Savā riņķojumā tā gan parādās, gan pazūd, sadalīdama laika apli dienās un naktīs.

Astroloģijā Saule norāda, cik aktīva ir dzīves pozīcija, cik ļoti cilvēks vēlas būt uzmanības centrā. Tā ir mūsu kosmosa sirds, būtības, intuitīvo zināšanu centrs, saistīta ar gribu un aktivitāti.

Saules zīmes grafiskais simbols ir aplis vai rombs ar iezīmētu centru. Zīmei ir daudz variantu, piemēram stūrainā saulīte sastopama ar dažādu zaru skaitu – ar astoņiem zariem simbolizē laika vai enerģijas dalījumu astoņās vienādās daļās, ar divpadsmit zariem simbolizē gadu, kas sadalīts 12 mēnešos.

Punkts apļa centrā norāda, ka cilvēks ir veseluma daļa. Saules zīmes centrā atrodas dvēsele, cilvēka augstākais ES. Dzīve uz Zemes nav nejauša, tai ir noteikta jēga, viss atrodas savstarpējā mijiedarbībā. Savukārt aplis veido aizsarglauku.

Aplis ir sens bezgalības, veseluma, vienotības simbols.

Saules zīme simbolizē dievišķo sākotni cilvēkā, gaismu, enerģiju, pašizziņas tieksmi – cilvēks pasaulē, pasaules vidū.

Zīme iestrādāta rotā dod impulsu aktivizēt iekšējo gaismu un spēku, uzmundrina, ceļ pašapziņu, līdzsvaro. Sargā ģimeni, dzimtu, palīdz piedot un realizēt iecerēto, piesaista labklājību.


Zemāk daži amuleti ar saules zīmi no zimjuspeks internetveikala.

Pasūtot www.zimjuspeks.lv piegāde uz Omniva pakomātiem Latvijā bez maksas.

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā