Enerģiju virzieni zīmju ģeometrijā

Savas dzīves laikā mēs visi atrodamies zem enerģiju krusta.

Ko mēs redzam aplūkojot Auseklīti kā ģeometrisku figūru (bez latviskā zemteksta)?

Redzam četras bultiņas, kas tiecas uz vienotu centru. Ausekļa zīmi atveido enerģijas, kas pārveido, strukturē mūsu realitāti jeb vielisko pasauli.  Tās nosacīti var saukt par austrumu, ziemeļu, rietumu, dienvidu enerģijām, kur mēs atrodamies centrā. No dienvidiem plūst Radītāja enerģija, Visuma dvaša. No ziemeļiem plūst Visumu strukturējošā enerģija, tā veido un iznīcina formas. No austrumiem plūst laika enerģija, caur kuru lietas ienāk pasaulē. Rietumos mīt telpas enerģija, kas rada tēlus un veido dzīves noformējumu. Tur, kur enerģijas krustojas ar laiku un rada formas, kas izplatās telpā, cilvēkam kā mikrokosmosam ir savi debesu stūri.

Četras enerģiju puses

Ziemeļi vienmēr atradīsies priekšā, lai kā mēs nepagrieztos. Dienvidi vienmēr būs aiz muguras, austrumi labajā pusē, rietumi kreisajā.

Mūsu vēlmju vektoru nosaka mūsu emocijas jeb izjūtu gamma, kas veidojas no četrām galvenajām pamatkomandām – dusmas, bailes, skumjas un prieks. Tās ir četras pamatkrāsas, kuras sajaucot dažādās proporcijās var uzgleznot jebkuru gleznu.

Dusmām vienmēr seko bailes, bailēm žēlums pret sevi. Negatīvās emocijas savukārt izraisa jaunas dusmas. Ja cilvēks nepārveido primitīvās enerģijas, tad dzīvesprieku viņš nesaņem. Prieks ir rezultāts. Tā ir potenciāla enerģija. Prieks pats no sevis dzimst tikai bērnībā, kad apziņas laukā vēl ir daudz brīvas enerģijas, jo dzīves laikā mēs to tērējam pieredzes iegūšanai. Brīvas enerģijas paliek mazāk un, lai to iegūtu nākas apslāpēt dusmas, pārvarēt bailes un transformēt skumjas.

Pirmās trīs enerģijas jāpārveido smalkākā, apziņai pieņemamākā formā. Dienvidu enerģija ir trauks, no kura varam pasmelties. Tā nav jāpārveido, bet netransformējot pirmās trīs – mēs pie viņas netiekam. Ilgstošs prieka enerģijas trūkums rada hronisku depresiju.

Padomājiet par enerģiju novietojumu ap cilvēku. Bailes vienmēr nāk no priekšas un tās ir jātransformē izlaižot caur sevi vai atvairot. Dusmas atrodas pa labai rokai, šeit vairāk spēka, jo labā ir racionāla cilvēka būtības puse. Skumjas, no kurām mēs smeļamies jebkuru iedvesmu, atrodas kreisajā pusē, tur, kur sirds. Tā ir cilvēka būtības izjūtu puse, šeit dzimst tēli un abstrakcijas. Prieku mēs, kā mugursomu nesam aiz sevis. Tas mūs var pārņemt nemanot, pat bez acīmredzama iemesla.

Zīmes ir enerģiju grafiskais attēlojums, kas gan atgādina, gan palīdz mums saprast lietu kārtību. Atcerēsimies, ka Auseklis ir spēcīga aizsardzības zīme un aicina pareizi izmantot austrumu, ziemeļu un rietumu puses enerģijas, lai mēs iegūstu tīru dzīvesprieku, būtu drošībā.

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā