Zīmes mīlestībai, saticībai, laimei

Mūsu dzīve sastāv no dažādiem notikumiem – veiksmēm, neveiksmēm, priekiem un bēdām. Kāpjam gan kalnā, gan lejā no kalna, tādēļ svarīgi sajust līdzsvaru, pārvarēt kāpumus un kritumus, iemantojot izpratni par patiesajām dzīves vērtībām.

Dzīvošanas pamatlikums ir godīgums un tīra sirdsapziņa. Būt labam nozīme pareizi izturēties gan pret sevi, gan citiem, bet dzīvošanas lielākais notikums ir patiesa mīlestība, dziļas, noturīgas jūtas, cieņa un rūpes vienam par otru. Piesaistīt, mīlestību, laimi savai dzīvei palīdz zīmes, tajās ietvertā informācija un enerģija, zīmes spēj programmēt. Tā ir saziņa pašam ar sevi tajā laukā, kur mēs ar prātu nespējam pieslēgties. Labu, harmonisku attiecību piesaistīšanai vēlams izvēlēties tādas zīmes kā Sauļoto stabu, Jumi, Zalkša zīmi, Laimas krustu.

Savienojot Dieva un Māras zīmes izveidojas brīnišķīga zīme – Sauļotais stabs. Tā ir kā vīrišķās un sievišķās enerģijas savienība, kur vidū veidojas Sauli simbolizējošs rombs. Saules zīme rūpējas par dzimtu, uzplaukumu, uztur kuplu ģimeni. Tā ir pilnvērtīgas dzīvošanas zīme.

Jumis attiecas ne tikai uz materiālo pasauli, bet arī uz prātu, veiksmi. Tā ir sena dzīvības noslēpuma zīme, kurā ietverta vīrišķā un sievišķā principa simbolika. Zīmē saskatāma simetrija, pāra princips.

Zalkša zīmes nosaukums nāk no seniem laikiem, kad līdzās sievišķajai dievei Čūskai eksistējis arī vīriešu kārtas Zalktis. Tas atbilst dzīves divvienības – vīrišķā un sievišķā principa vienotības būtībai. Kā dzīvības  un atjaunotnes zīme Zalktis simbolizē seksuālās enerģijas pulsāciju, tās aktivitāšu un pasivitātes ciklisku maiņu. Katra jauna dzīvība parādās iepriekšējās paaudzes klēpī, tā ir nebeidzama cēloņu un seku ķēde, kam pakļautas māriskās un dievišķās pasaules savstarpējās attiecības. Zīme ietver ilga mūža, mīlestības un auglības vēlējumu.

Laimas krustu lieto, lai viss izdotos, tas palīdz saprast līdzatbildību katra paša likteņa veidošanā. Zīmes sazarotie zari ir kā antenas, kas uztver kosmisko enerģiju. Tā ir kopības un saderības zīme, stiprina dzīvotgribu.


05.06.2021.-24.06.2021. internetveikalā 34% atlaides mīlestības zīmju rotām – Spiediet šeit lai apskatītu akcijas preces.

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā