Akas zīme

Un atkal noslēgumam tuvojas vēl viens gads, kurā bijis gan prieks un gandarījums, gan skumjas un šaubas, gan cerības. Jā, cerība tur mūs pie dzīves visstiprāk, jo cerība mirst pēdējā.

Sapņus un cerības vajadzētu saudzēt un lolot it sevišķi gada tumšākajā laikā, lai būtu spēks sagaidīt Sauli. Vienalga, kādā mērā mūs ietekmē problēmas, mums jāatceras, ka gada beigas ir zemākais punkts saules ritējumā un visam ir savas robežas – pat tumsai, aukstumam, bailēm.

Un nāks jauns sākums, turpinājums, taču kāds tas būs atkarīgs no katra paša pirmām kārtām. Apvienosim gudrību, drosmi, neatlaidību, radošumu un ieliksim Akas zīmē.

Akas zīme ir ziemas saulgriežu zīme, kas ievada jaunu saules gadu. Tā atspoguļo kosmisko kārtību, pasaules pamatu, kur caur simboliskiem akas grodiem , kurus rada četri zelta krusti veidojas tukšuma telpa jeb sākotne. Tie ir četri saulgriežu notikumi, četri gadalaiki, kas izpaužas arī kā attiecības starp tumsu un gaismu, Četri cilvēka mūža posmi, četras debess puses.

Zīmei ir spēcīga aizsardzības, sakārtotības enerģija. Kā var izskaidrot, ka zīmes strādā? Ap visām dzīvām būtnēm, arī priekšmetiem un zīmēm ir aura, enerģētiskais lauks, kurš tiek pastiprināts ar mūsu domu spēku, tādēļ  apkārtējā vide tiek ietekmēta pat lielos attālumos.

Ziemas saulgriežu laikā ņem baltu papīra lapu, centrā uzvelk Akas zīmi un ieraksta galvenos jaunā gada darbus, uzdevumus, kā arī datumus, termiņus notikumu realizācijai. Mūsu dzīves apstākļi ir mūsu domu produkts. Viss, ko dzīvē sasniedzam iet caur mūsu dvēseles vārtiem, un no tā, cik plaši tie ir bijuši atvērti atkarīga sasniegto mērķu pilnība.

Akas zīmes formā var veidot ugunskuru, veicot uguns rituālu veiksmei un ieceru realizācijai. Vēlams zīmes centrā nolikt ziedojumu – graudus, maizi, medu, avota ūdeni un izteikt lūgumu. Piemēram: ,,Es vēršos pie tevis Dievs, Laima, Māra, pie Uguns mātes un lūdzu labu veselību, labklājību. Lūdzu palielināt iztikas līdzekļus manā ģimenē un dzimtā, vairot ieņēmumus biznesā, palīdzēt atrast ienākumu avotus. Lūdzu, mīļā uguns, attīri mūs, sadedzini visus sārņus, visu, kas traucē dzīvot un būt laimīgam. No visas sirds lūdzu! Paldies!”

Ne mirkli nešaubies, tici, ka panāksi to, pēc kā ilgojies.

Lai Akas zīme palīdz saklausīt pareizās domas pareizai un labai dzīvei!

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā