Pavasaris ir tuvu

Tuvojas sērsnu, pirmais pavasara mēnesis, jo februāris, kuru simbolizēja Meteņa zīme bija pagrieziena punkts uz pavasari. Dienas kļūst garākas, gaišākas, saule kāpj debesu kalnā, nesot līdzi dzīvinošu spēku, enerģiju. Taču ziema vēl brīžiem mūs biedē ar cīruļputeņiem un mēģina atgūt pozīcijas.

Marts ir atdzimšanas un spēka mēnesis.

Mostas kukaiņi, koki, puķes.

  1. marts – viena no kukaiņu dienām, taču nozīmīgākā atmodas diena 17. martā, kad no ziemas miega sāk mosties visa dzīvā radība, arī bites. Jāuzmana, lai pie bišu stropiem neietu sveši cilvēki, šādi nosargājot svētību.

Arī 21. martā ir kukaiņu diena, jo tad mostas visi tie, kas vēl nav pamodušies.

  1. marts – Pavasara Māra, arī Uguns diena, kad veica uguns rituālus lūdzot ugunij – Lūdzu mīļā Uguns māte attīri mūs, sadedzini sārņus, kas traucē mums dzīvot. Attīri, sadedzini visu melno, dziedini, palīdzi būt laimīgiem! Agri no rīta jāuzmeklē strauts, kas tek pret rītiem un jāmazgājas, lai spēks un veselība.

Šajā dienā pirmo reizi var vakariņot ar saules gaismu laižot uguni atpūtā pēc garās ziemas.

Uzrunāsim aktīvās solārās zīmes, Laimas krustu, ko lieto, ja trūkst enerģija. Fiziskais ķermenis ir tikai daļa no cilvēka, bet veselība izvietota vismaz trijās apziņai pieejamās dimensijās, tai ir trīs neatņemamas daļas – fiziskā, garīgā, mentāla (dvēseliskā).

Papildināsim, atjaunosim savu enerģiju ar zīmju spēku.

Lai gaisma, veselība, mīlestības ik solī, lai palīdz un sargā!

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā