Par zīmju kārtīm II daļa – Dinamiskā un statiskā enerģija

AKAS zīme

Raksturo pasaules pamatu, kur starp simboliskiem akas grodiem, kurus veido četri slīpie krusti veidojas tukšums jeb jauna sākotne, no kura rodas visa esība, pasaule savā četrvienībā un daudzveidībā. Šī zīme ievada jaunu gadskārtu, tāpēc ir arī pasaules zīme.

Akas zīme runā par jaunām iespējām, jaunām idejām un plāniem, jaunu sākumu, jaunu informāciju un ziņām. Aicina katram pašam pieņemt lēmumus par savu turpmāko dzīvi, atmest šaubas un nedrošību, uzdrošināties.

Kam pievērst uzmanību, ja jūsu rokās nonāk Akas zīme?

Tam, ka mums vienmēr ir izvēles iespēja radīt jaunu, mums vēlamu scenāriju, krāsainu vai melnbaltu gleznu.

Akas zīme iesaka – izmanto šī brīža iespējas, radušos situāciju savā labā, atmet nedrošību, soļo droši.

Taisnais KRUSTS

Pārlaicīgās pasaules, aizsaules zīme, apturēta kustība, statiskās enerģijas un padevības simbols, arī sakārtotības zīme, aizsardzība.

Taisnais krusts caur statisko enerģiju rada savas pārliecības trūkumu, pasivitāte rada stagnāciju, skumjas veicina depresiju, mazdūšību.

Šī zīme brīdina, ka pakļaušanās situācijai slāpēs dzīvesprieku, radošumu, uzdrīkstēšanos, veicinās samierināšanos. Var zust iniciatīva, personiskā attieksme, sabremzēsies iesāktie darbi, taču ap jums ir drošība, esat pasargāts no ļaunuma.

Slīpais vai Dieva krusts

Iespēja būt, plaukt, attīstīties, dinamika, gaisma, kustība bez šķēršļiem, svētība. Šī zīme nemitīgi rotē. Tā ir starpstadija starp veco un jauno, starp pagātni un nākotni, starp dienu un nakti. Viss rit raiti, tas nes iespēju būt, realizēt savu dzīves uzdevumu, ieceres.

Kam pievērst uzmanību?

Enerģiska rīcība, pārliecība par saviem spēkiem un savām vajadzībām sagatavo augsni turpmākai dzīvei, labai, cerīgai nākotnei.

Tātad viss ritēs raiti, bez problēmām. Būs jaunas iespējas, idejas un labāk vai sliktāk, bet iecerētais izdosies. Jutīsiet drošību, aizsardzību.

Dieva krusts vājina tumsas spēkus, ļaunums atkāpjas. Krustu pārmet izejot no mājas, lai ceļš tīrs, mašīnai, mājai, istabai, arī sevi nedrīkst aizmirst. Jāsaka – Dieviņ sargā mani! Man ir Dieva padoms un svētība!


Spēka zīmju kārtis iespējams iegādāties zimjuspeks.lv internetveikalā spiežot šeit:

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā