Pasaules audums – radošums

Neviens īsti nevar pateikt, kas ir pasaule. Vai tā ir kāda no daudzajām planētām Visumā, varbūt vieta kur dzīvojam?

Kādam visa pasaule ir ģimene vai mīļotais cilvēks.

Zīmju sistēmā pastāv tāds jēdziens kā Pasaules audums. Tā ir Visuma telpa, kas attēlota kā visaptverošu taisno un slīpo līniju režģis jeb tīkls. Vislabāk šādas struktūras būtība redzama rūtoto audumu rakstos. Dažādu virzienu līnijas kārtojas noteiktā, savstarpēji saskaņotu attālumu ritmā veidojot krustenisku vai šķērsu zīmējumu. Līniju pirmsākums ir atsevišķi punktiņi, zvaigznītes, kas lielākā laukumā pamazām pārtop līnijās. Šāds tīkls ir daudzu zīmju pamatā.

Pasaules audums ir universāls Visuma modelis, gluži kā sākotnējā matrica, kas uzskatāmi ilustrē informatīvā lauka enerģiju, kurā ietverti galvenie dinamikas un statikas principi, pasaules vienotība un savstarpējā saistība.

Dvēseļu lauks

Viens no šādiem variantiem ir arī šūnveida režģis, kas veido Dvēseļu lauku jeb Dzīvības tīklu. Tas atgādina bišu šūnas un šķiet noskatīts dabā pamazām iekļaujoties raksta sistēmā jau kā gatava zīme un norāda uz dabas un cilvēka vienotību simbolizējot arī neredzamo dzīvības strāvojumu – dvēseļu lauku.

Simboliski Pasaules auduma aušana ir līdzīga cilvēka mūža auduma aušanai. Visi esam gan nedalāmi saistīti ar dievišķo spēku enerģijas caurstrāvoto pasauli, gan atkarīgi no tās.

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā