Par zīmju kārtīm I daļa – Lielā trīsvienība

…sākot ar cilvēka pirmajiem centieniem izprast dzīves mistēriju un esības dabu, zīmes un simboli vienmēr ir bijuši mūsu saikne ar dievišķo pirmavotu, ar savu augstāko ES, ar informatīvo lauku. Kā cilvēka un Radītāja attiecību aspekts tās atspoguļo mūsu centienus un ilgas pēc gaismas, skaidrības, sakārtotas, harmoniskas dzīves.

Cilvēks un jebkura lieta, arī zīmes ir enerģija, viļņi, kas veido vibrācijas. Visumā tiek fiksēta pat visnejaušākā doma, jo katrs pagātnes notikums gan fiziskais, gan psihiskais informatīvajā laukā ir pieejams.

Viens no gaismas darba instrumentiem informācijas un padoma  saņemšanai ir zīmju kārtis, ko esmu izveidojusi ikdienā studējot un lietojot zīmes. Tās palīdz abstrahēties no šī brīža situācijas, paskatīties uz sevi it kā no malas un caur zemapziņu pieslēdzoties informatīvajam laukam, rast atbildes par kādu situāciju vai emocionālu problēmu. Kāršu komplekts sastāv no 35 kārtīm.

Nedaudz apskatīsim galvenās zīmes, kas veido trīsvienību – Dieva zīme, Laimas krusts, Māras zīme.

Dieva zīme simbolizē psihisko enerģiju, garīgo pasauli, dievišķās izziņas veicinātāja .

Šāda kārts runā par saikni ar dievišķo, vīrišķo enerģiju, Dieva svētību un padomu, garīgo aizsardzību, taču atgādina, ka katram Dieva laistam radījumam ir savs uzdevums un sūtība, arī atbildība par savu rīcību. Aicina ieklausīties savā sirdsbalsī, būt godīgam, uzņemties atbildību par savu dzīvi. Kopumā sajutīsiet drošības un paļāvības sajūtu ejot pa dzīvi. Dieva zīmes kārts aicina atmest nedrošību, soļot droši.

Laima ir likteņa dievība, Dieva lemšanas izpausme, mūža licēja, kas vērpj dzīves pavedienu. Katram savs dzīves scenārijs, katram sava Laime.

Kārts ar Laimas krustu rāda ceļu, sargā. Aicina nepadoties grūtībām, neatslābināties, dzīvot aktīvi, jo šis ir jums atvēlētais rīcības laiks. Ja esat saņēmis kādu izaicinājumu dzīvē vai nepatiesi apvainots, Laimas krusts sasitīs katru, kurš iet negodīgā cīņā. Kārts saka, ka jūs esat stiprāks nekā grūtā brīdī šķiet un dinamiska dzīves pozīcija ļaus būt stipram, pārliecinātam, veiksmīgam, pārvarēt izaicinājumus. Nešaubieties! Uzticieties savai intuīcijai, savam augstākajam ES.

Māra simbolizē materiālo, redzamo, vielisko pasauli. Māra izsaka sievišķo enerģiju. Dievs ir pasaules tēvs, bet Māra pasaules māte.

Kārts ar Māras zīmi runā par jūsu šī brīža materiālo labklājību, māju, maizi, uguni, ģimeni. Šīs vērtības rada drošību, mājīgumu, dzīves jēgas sajūtu cilvēka dzīvē, dod iespēju saglabāt un atjaunot spēkus pēc smaga darba. Aicina izturēties nopietni, ar atbildību pret šīm lietām, likt tās pirmajā vietā.

Kārts saka – jūsu būtības sievišķīgā daļa atradīs iespēju nodrošināt ģimenes labklājību, parūpēties par sevi, saviem mīļajiem.

Turpinājums sekos.


Spēka zīmju kārtis iespējams iegādāties zimjuspeks.lv internetveikalā spiežot šeit:

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā