Dižapļi, veiksme un spēks

Apziņa ir tas punkts pasaules attīstībā, kurā pasaule ne tikai eksistē, bet arī pati sāk sevi redzēt” teicis 20 gs. filozofs Teodors Celms.

Arī savu zīmi grūti izvēlēties, ja neesam kontaktā ar apziņu, sasaistē ar zemapziņu. Tikai nomierinot prātu, sākot izvērtēt savas vajadzības, attieksmi, rīcību spējam izvērtēt zīmju enerģētiku un vibrācijas, kuras būtu vispiemērotākās katram no mums.

Viena no universālākajām zīmju kompozīcijām ir dižaplis. Jebkurš aplis simbolizē dzīvības ciklu, veselumu, izpratni un koncentrēšanos uz savu Augstāko ES, kas ļauj nodalīt savas sajūtas no ārpasaules, sajust viengabalainību. Aplis arī bezgalības simbols. Katrs aplis dižaplī izsaka dažādus cilvēka apziņas līmeņus, enerģijas, kas apvieno, dziedina un garīgi pilnveido.

“Dzīvības avots” – Akrils, audekls. 40x40cm. (Nr.181)

Centrālais punkts dižaplī ir cieši saistīts ar kosmiskajiem notikumiem un to ietekmi uz organismu– saulgriežiem, mēness, zvaigžņu, planētu stāvokļiem.

Aplis simbolizē arī sauli, kas norāda uz eksistenciāli dziļākiem līmeņiem – šī saule, viņsaule, aizsaule.

Saules gaita saistās ar mūžīgu, nenogurstošu kustību, dzīvības enerģiju, radošumu, prieku, attīstību, drošību.

Zīme Dzīvības avots arī ir dižaplis, saulīte ar astoņiem spieķiem, astoņām gadskārtu krāsām, astoņiem saulgriežu punktiem no kuriem izaug Austras koks, tātad radoša izaugsme, kas sasniedz piepildījumu.

Tas ir cilvēka mūža simbols, veselums, nes veiksmi, attīstību, palīdz harmonizēt dzīvības enerģiju, sargā, vieno ģimeni mīlestībā.

 

Dzīvības avots pieejams arī amuletā: