Vasaras saulgrieži, Saules zīme

Jau atkal Saule ir pakāpusies debesu kalna pašā galā pilna dzīvinoša spēka, spožuma, enerģijas, dāvājot gaismu un spēku, ļaujot cilvēkam saplūst vienā veselumā ar dabu. Saule ir visa redzētāja un zinātāja.

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad klāt esošas ir visas četras stihijas, īpaši uzsverot uguns stihiju, kura palīdz sadedzināt slikto enerģiju, attīrīties.

Saule un Saules zīme ir universāla laiktelpas zīme, arī gadskārtu zīme, kas nemitīgi rotē, tā saistīta ar mūžīgu, nenogurstošu kustību, dzīvības spēku kulmināciju, piepildījumu. Saule latviešiem ir augstāko ētisko vērtību simbols.

Saules zīme pasargā no ļauna, atvaira tumsas un pazemes spēkus, māca taisnīgumu, žēlsirdību, ir mīļa kā māte. Tas ir veselums, harmonija, līdzsvars, mīlestība, dzīvība, kur mājo cilvēka augstākais ES. Šī zīme noteikti vajadzīga kāzās, lai stiprinātu un vienotu savienības, apspīdētu jaunās ģimenes laimi.

Saules zīme ir vajadzīga katram, kurš domā par savu drošību un dzīves kvalitāti, it sevišķi Saulgriežu laikā, kad dažādas enerģijas, arī tumsas spēki ir aktīvi.

Aicinu, lai katram gada īsākajā naktī būtu sava Saules zīme, kura sargās un uzmundrinās arī pārējās gada dienās.

Lec, Saulīte, lec Saulīte,
Spīd ar mūsu sētiņā!
Ir mums tava gaišumiņa
Vajadzēt vajadzēja.


Piedāvāju jaunos Saulgriežu amuletus! Piegāde uz Omniva pakomātiem Latvijā bez maksas.

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā