Kā iegūt veselību ar zīmēm, I daļa

Bagāts lūdza naudas, mantas,
Es no Dieva veselību,
Bagātam nauda, manta,
Man bij’ laba veselība.

Sākot ar cilvēka pirmajiem centieniem izprast dzīves mistēriju un esības dabu, zīmes, simboli vienmēr ir bijuši mūsu saikne ar Dievišķo pirmavotu, ar savu Augstāko ES, ar informatīvo lauku. Kā cilvēka un Radītāja attiecību aspekts tās atspoguļo centienus, ilgas pēc gaismas, skaidrības, veselības, sakārtotas, harmoniskas dzīves.

Cilvēks, jebkura lieta, arī zīmes ir enerģija, viļņi, kas veido vibrācijas. Mēs to sajūtam, taču neredzam.

Kas ir zīmes? Zīmes ir informācija, matrice, kas kosmisko enerģiju transformē psihiskajā, pieslēdz mūsu apziņu Visuma informatīvajam laukam, veido saziņu ar Smalko pasauli, ar Dievu, liek uzņemties atbildību par savu dzīvi, par savu veselību, meklēt atbildes uz dažādiem jautājumiem.

Kā darbojas zīmes? Iedarbība notiek saistībā ar domu un zemapziņu, sadarbojoties. Sakārtojot cilvēka enerģētisko lauku, enerģētiski iedarbojoties uz slimajām vietām notiek izveseļošanās. Organismā ir visi mehānismi, lai spētu pašdziedināties, bet, ja enerģiju pastiprina, tiek stimulēts sakārtošanās process. Regulāri lietojot zīmes saņemam atgādinājumu par mūsu nodomu. Nodoms ir veselības katalizators. Jāpieņem nodoms būt veselam!

Cilvēks šķiet blīvs, bet šis blīvums ir tikai ilūzija. Cilvēks sastāv no neskaitāmām, ātri virpuļojošām molekulām, tātad enerģijas plūsmas. Tiklīdz veidojas šķēršļi, enerģija tiek traucēta, veidojas sastrēgums.

Kas ir slimība? Slimība liecina, ka ir izjaukts enerģētiskais līdzsvars, enerģija tiek bloķēta, tas ir aicinājums atbrīvot organismu no tumsas vibrācijām, no vainas apziņas, ka kaut kas izdarīts ne tā un tagad jāsaņem sods slimības izskatā. Jāsaprot, ka slimība ir process, tā pastāvīgi mainās, ir kustībā, tieši tāpat kā veselība. Dienu un nakti notiek mūsu ķermeņa atjaunošanās – vecās šūnas atmirst, jaunās dzimst. Tādējādi slimība – tas ir zemapziņas paziņojums par to, ka kāda mūsu uzvedība vai kādas mūsu domas nonākušas konfliktā ar Visuma likumiem.

Kas ir tumsas vibrācijas? Kad esam vīlušies, bēdīgi, nobijušies, depresīvi, stresā, esam tumsas pieslēgumā, tātad zaudējam dzīvības enerģiju.

Kas ir gaisma? Prieks, beznosacījuma mīlestība, uzdrošināšanās būt radošam, pārliecinātam, emocionālais līdzsvars.

Katrai slimībai ir neredzamais cēlonis, kurš vispirms veidojas mentālajā sfērā, domās un tikai pēc tam pāriet fiziskajā ķermenī. Jautāsiet, ko var palīdzēt zīmes, vai tās dziedina? Atcerēsimies, ka doma nav abstrakcija, bet koncentrēts enerģētisks vilnis, ugunīgs spēks, kas sadedzina vai izdziedē atkarībā no tā, kā tiek virzīta.

Fiziskais ķermenis ir tikai daļa no cilvēka, jo veselībai ir trīs neatņemamas daļas – fiziskā, garīgā, mentālā veselība. Dievs radīja Tevi, Tu radi savu dzīvi.

Viens no veidiem, kas var palīdzēt saglabāt un uzlabot veselību ir zīmju enerģija. Tā atjauno zaudēto enerģiju, paplašina apziņu, aicina iepazīt sevi un Dievišķos likumus. Vislabāk veselības zīmes lietot kopā ar aizsardzības zīmēm.


Turpinājumā par top kā izmantot zīmes lai atveseļotos un par veselības zīmēm –

Kā iegūt veselību ar zīmēm, II daļa un veselības rotas

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā