Enerģētiskā aizsardzība un rotas vasaras saulgriežiem

Jāņuguns

Saule pakāpusies pašā debesu kalna galā.

Pilna dzīvības spēka un enerģijas. Klāt vasaras  saulgrieži, laiks, kad augos, dzīvniekos, cilvēkos visspraigākā dzīvības plūsma. Šo enerģiju mēs saņemam arī caur latvju zīmēm, taču jāatceras par aizsardzību. Kad nakts visīsākā, atveras laika lūkas un robežas starp pasaulēm kļūst plānākas, iestājas maģisks laiks. To izmanto gan labie, gan sliktie spēki.

Un palīgā nāk ugunskuri, attīrošā uguns enerģija, zīmju rotas, ziedu vainadziņi meitu un sievu galvās, ozolu vainagi puišu un vīru galvās. Vainags, jeb aplis  simbolizē veselumu, drošu aizsardzību, bezgalību un harmoniju. Tas iezīmē iekšējās un ārējās pasaules norobežojuma ideju, labā aizsardzību.

Latviešu zīmju rotas – lieliska dāvana Līgo svētkos. Rotas ar Saules zīmi piesaista mīlestību, optimismu, dinamiku. Laimas slotiņas un grābeklīši attīra dzīves ceļu no nevēlamā, stiprina ticību saviem spēkiem. Dzīvības zīme papildina un palīdz nostiprināt veselību, bet Auseklītis jūs modri sargās visās gaitās.

Lai sargā un smaržo zāļu vainagi, lai gaiši mirdz ugunskuri līdz pat rīta gaismai, lai prieks un veselība ikkatram! Līgo! Līgo! Līgo!

Dedzi, dedzi uguntiņa,
Tu nezini, ko es došu,
Es tev došu medutiņu,
Skaidravota ūdentiņu.


Piedāvāju saulgriežu rotas!
Pasūtot www.zimjuspeks.lv visām zīmju rotām piegāde uz Omniva pakomātiem Latvijā bez maksas:
0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā