Pretī gaismai

Pamazām gaisma kļuvusi arvien skopāka, sācies tumsas laiks, jeb klusais pārdomu laiks, un mēs atkal no jauna esam ceļā uz gaismu.

Latviskajā tradīcijā novembrī beidzas veļu laiks un sākas gatavošanās Ziemassvētkiem – ziemas saulgriežu prieka un līksmības laikam. Ikvienā sirdī iedegas cerība un ilgas pēc Ziemassvētku brīnuma, kad tiek svinēta gaismas uzvara pār tumsu. Vēstures gaitā pirmskristīgie svētki tika atbīdīti malā un pārsvaru guva kristīgās tradīcijas.

 Kristīgajā tradīcijā novembra beigās sākas Adventes laiks. Vārds ,,advents” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē ,,atnākšana”. Šis laiks tiek saistīts ar gavēni, mieru, klusumu, pārdomām un egļu vainagā aizdegtām četrām svecēm, pa vienai katras gaidīšanas nedēļas svētdienā. Egļu vainags simbolizē cerību uz mūžīgo dzīvību, vainaga aplis nozīmē vienotību un mūžību. Pirmo sveci dēvē par cerību sveci, otro par  aicinājumu uz pestīšanu , trešā ir priekam, bet ceturtā mīlestībai.

Šogad tumsas laiku izjūtam īpaši smagi, jo saskaramies ar veselības, dzīvības apdraudējumiem, lieliem ierobežojumiem, pārmaiņām visā pasaulē. Taču jāsaka, ka cilvēkam vajadzīga gan gaisma, gan tumsa, vajadzīgs pārdomu laiks, lai varētu izvērtēt, izdarīt savu izvēli – kurā pusē atrasties.

Dzīvības zieds

Gribu pastāstīt par zīmi jeb simbolu ,,Dzīvības zieds”, kas palīdz pietuvoties patiesībai un veicina sirds atvēršanos.

No pirmā acu skata šis simbols nav nekas vairāk kā ģeometrisks raksts, bet tieši tas ļauj saprast, kā darbojas pasaule. Tas ir sešu ziedlapu zieds, ko veido savstarpējā krustošanās tāda paša diametra apļu vietā, veidojas mijiedarbība, kur katrs elements cits citu papildina.  Dzīvības zieds ir matrica, ģeometrisks plāns, kas simbolizē absolūtu kārtību, ievada mūs šajā eksistencē un vēlāk izvada no tās, jo visa dzīvība izriet no viena avota, no Dieva. Zinātnieki jau sen ir pierādījuši, ka Visuma attīstība notiek saskaņā ar stingriem likumiem un planēta Zeme var pastāvēt tikai tad, ja visi tiecas pēc harmonijas un mīlestības.

Mēs esam saistīti cits ar citu, tādēļ ļoti svarīga ir iekšējā vienotība, sirds skaidrība un mīlestība, kuru tumsas spēki cenšas šķelt vai sadalīt pa posmiem.

Dzīvības zieds ir kā zīmogs, kas apvieno visus dzīves aspektus – veselo saprātu un ticību, materiālo un garīgo pasauli, reliģiju un zinātni, kā arī veido harmoniju, piesaista spēcīgas pozitīvas vibrācijas. Jāpiebilst, ka Dzīvības zieds atbilst zelta griezumam – zelta attiecībai, ar kuras palīdzību veidojas spēcīgs vibrāciju lauks.

Kā darbojas Dzīvības zieds?

Tas palīdz aizsargāt sevi, savu personīgo telpu no ārējās ietekmes, ir dzīvības enerģijas aizsardzības un aktivizēšanas simbols, koncentrē pozitīvo enerģiju, lai atvērtu dvēseli gaismai gluži kā pozitīvas enerģijas ģenerators.

Dzīvības zieds ir uzticams līdzeklis aizsardzībai pret kaitīgo elektromagnētisko starojumu.

Šajā pārbaudījumu laikā būsim vienoti, jo katra dzirkstele, kas izplūst no sirds un aizplūst nezināmajā, jebkurā brīdī var atgriezties Vienotībā. Palīdzēsim viens otram, atvērsim sirdis mīlestībai un atcerēsimies, ka gaisma vienmēr uzvar tumsu. Mīlēsim sevi, jo cilvēks, kurš mīl sevi, aizstāv sevi, savu telpu ir spējīgs saglabāt pašcieņu un tumsai nav liela vara. Tumsa uzvar tur, kur cilvēks pats no savas gaismas ir atteicies.

Lai veselība, lai gaišs un svētīgs šis laiks, lai katra sirdī uzplaukst Dzīvības zieds!

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā