Par zīmju kārtīm III daļa – Jumis, Jumis apgrieztais un mēness krusts

Skat. iepriekšējos rakstus par zīmju kārtīm šeit: Par zīmju kārtīm I daļa un Par zīmju kārtīm II daļa


Jumis – dinamika, veiksme, labklājība.

Zīmes apraksts:

Simbolizē labklājību, veiksmi, attīstību, divu enerģiju – vīrišķās un sievišķās enerģijas apvienojumu.

Jumim viss padodas dubulti, tas attiecas ne tikai uz materiālām vērtībām, bet arī uz jaunām zināšanām, atrašanos pareizajā laikā pareizajā vietā, atzinību mācības, radošajā darbā, laimi ģimenē, mīlestību, uzticību, kopā būšanu. Zīme runā par finansiāliem panākumiem, dinamiku.

Kam pievērst uzmanību:

Ja jūsu sabiedrotais ir zināšanas, gudrs, analītisks prāts, uzdrošināšanās, ticība labam rezultātam, tad iespējama attīstība pa dzīves auglības taku.

Padoms ko darīt:

Kaut ko uzsākot nepieciešama rūpīga informācijas izpēte, analīze, ticība saviem spēkiem, uzdrošināšanās. Tas veicinās panākumus. Uzdrošinies, rīkojies, atmet visu lieko, arī negatīvās, traucējošās pagātnes atmiņas.


Jumis apgrieztais – pasivitāte, aizsardzība, garīgs darbs.

Zīmes apraksts:

Jumis ziemā, auglības, veiksmes, uzkrājumu noslēgums. Simbolizē aizsardzību, ziemu, kad dzīvas ir saknes zemzemē, atmiņas par aizgājušo laiku un notikumiem. Tā ir lielā dzīvības enerģijas mistērija, kad viss ir mainībā, jo Jumis mirst , lai pēc tumsas un aukstuma atkal atdzimtu.

Kam pievērst uzmanību:

Atlaižot, zaudējot vai noslēdzoties kādam notikumam vēlams ieturēt pauzi, izvērtēt notikušo.

Padoms ko darīt.

Zemes dzīvē mēs esam, lai mācītos un saņemtu gan labas, gan sliktas atzīmes. Sakārtojiet domas, atpūtieties, pilnveidojieties garīgi, piedodiet, ejiet pa jaunu zināšanu taku.


Mēness krusts – cikliskums, vīrišķīgā enerģija, četras mēness fāzes.

Zīmes apraksts:

Vīrišķā enerģija, sargājošs spēks, cikla simbols, rūpes par neaizsargātajiem, vārgajiem.

Kam pievērst uzmanību:

Tik mīļa kā saulīte mēness nav, taču tiek turēts godā. Arī ģimenē gan mātei, gan tēvam ir sava loma un nozīme, bērniem ir vajadzīga pilna ģimene.

Padoms ko darīt:

Sargiet un saudzējiet savu ģimeni, jo tā ir drošs patvērums, atbalsta punkts. Rūpējieties par bērniem un vecākajiem ģimenes, dzimtas ļaudīm. Līdzsvars, cikliskums visa mēneša ietvaros, aizsardzība strādājot naktīs.


Spēka zīmju kārtis iespējams iegādāties zimjuspeks.lv internetveikalā:

0
    0
    Pirkumu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā